O FIRMIE

Szanowni Państwo,

Nasza Firma powstała w 1990 roku.

Zakres naszych usług obejmuje pośrednictwo, organizację od podstaw inwestycji, organizację finansowania, zarządzanie nieruchomościami położonymi na terenie całej Polski.

Firma FUNDUS CERTUS świadczy również usługi związane z wyszukiwaniem na terenie Polski partnerów handlowych dla firm zagranicznych poszukujących partnerów w Polsce.

Od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej naszymi klientami są właściciele nieruchomości położonych w krajach europejskich.

Na chwilę obecną reprezentują nas przedstawiciele na terenie Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Czech, Słowacji i Włoch.

Wszystkie osoby uczestniczące w naszych działaniach na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje zgodnie z europejskimi standardami biorąc udział w kongresach i szkoleniach związanych z rynkiem nieruchomości.

W zakresie naszej działalności mieści się również wykonywanie audytów i świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

Dokładamy wszelkich starań do osiągnięcia jak najwyższej jakości naszych usług, wypracowaliśmy i doszliśmy do wielu źródeł informacji do których dostęp jest ograniczony, co przekłada się na skuteczność i czas naszych działań.

Z poważaniem

Jarosław Dziedzic