BIZNES I INWESTYCJE WYSZUKIWANIE PARTNERÓW BIZNESOWYCH NA TERENIE EU

Firma FUNDUS CERTUS również świadczy usługi związane z kojarzeniem partnerów handlowych firm zagranicznych poszukujących partnerów w Polsce.

Jeżeli Państwa firma jest zainteresowana ekspansją, inwestycją na polskim rynku i współpracą handlową z polskimi przedsiębiorstwami FUNDUS CERTUS będzie wspierać Państwa działania i pomoże nawiązać kontakty z polskimi partnerami.

Pomagamy firmom tworzenie wielowymiarowych relacji biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami z UE w pozyskiwaniu wiarygodnych partnerów biznesowych i wejściu na polski rynek.

Oprócz udzielania informacji makroekonomicznych, świadczymy również usługi polegające na wyszukiwaniu partnerów zgodnie ze specyficznymi potrzebami naszych klientów.

Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie nawiązywania kontaktów handlowych.

Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów w Polsce i przedsiębiorcami z UE, USA, Bliskiego i Dalekiego Wschodu, dużemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie podjąć się realizacji zleceń dotyczących szerokiego zakresu tematycznego.

Pośredniczymy w nawiązaniu kontaktów pomiędzy partnerami biznesowymi w różnych dziedzinach gospodarki

  • przemysł
  • budownictwo
  • transport
  • handel
  • łączność
  • rolnictwo


Wsparcie dla ekspansji i inwestycji w Polsce:

Doradztwo obejmujące analizę rynku w zakresie wyboru najkorzystniejszej strategii wejścia na rynek polski z produktem lub usługą.

Wyszukiwanie optymalnych wykonawców lub dostawców podzespołów według potrzeb zainteresowanego kontrahenta.

Wyszukiwanie ofert nieruchomości na potrzeby inwestycji, rozwoju własnych sieci handlowych, logistycznych według kryteriów inwestora w Polsce.

Wyszukiwanie partnerów w celu wykonywania specjalistycznych usług dla przemysłu np. spawalniczych, obróbka skrawaniem , obróbka cieplna , kontrola jakości.

Wyszukiwanie wiarygodnych partnerów wymiany handlowej export - import produktów według potrzeb.